Magistrát mesta Košice

Call centrum mesta
055/6419 100
pomoc@kosice.sk

Magistrát mesta Košice je momentálne uzavretý pre verejnosť s výnimkou zaplatenia poplatkov prostredníctvom kiosku a podateľne. Pre spojenie s príslušnými referátmi môžete použiť linku call centra.
 V prípade, že potrebujete vybaviť svoje žiadosti elektronicky, môžete tak urobiť na eSlužby Košic

Služby občanom zabezpečujeme aj online

V prípade, že potrebujete vybaviť svoje žiadosti, môžete využiť portál elektronických služieb mesta Košice na stránke eSlužby Košice.

Magistrát mesta Košiceje opäť uzavretý pre verejnosť

Od 21. decembra je Magistrát mesta Košice opäť uzavretý pre verejnosť. Výnimka platí len pre podateľňu a vybavenie zmlúv k aplikácii Zimná údržba

Dobrovoľníci sa môžu pridať k pomoci

V prípade záujmu o dobrovoľnícku činnosť stačí kontaktovať call centrum mesta Košice na čísle: 055/6419 100 alebo mailom na pomoc@kosice.sk. Zamestnanci mesta ich budú kontaktovať a v prípade záujmu ich zapoja do dobrovoľníckych aktivít. Viac informácií nájdete aj na stránke
Srdce v meste

Jedáleň v budove magistrátu je zatvorená

Jedáleň v budove magistrátu zostáva kvôli pandemickým opatreniam zatvorená.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Potrebujem niečo vybaviť na Magistráte mesta Košice, ako postupovať?

Ak potrebujete komunikovať s konkrétnym referátom, môžeme vás prepojiť v úradných hodinách na našom call centre na čísle  055/6419 100, alebo vám nadiktujeme telefónne číslo, na ktoré môžete v priebehu dňa volať. Možnosťou je kontaktovať konkrétny referát pracovníka e-mailom.